SİYASET

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Sözcü yazarına sert tepki! Bu yazısı namussuzluktur

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu hakkında kaleme aldığı iftiralarla dolu yazısına sert tepki gösterdi.

Sözcü Gazetesi'nin sözde gazeteci ve yazarı Saygı Öztürk'ün Ayvazoğlu hakkındaki kin ve nefret içerikli, hakaret ve iftiralarla dolu skandal yazısı büyük tepki çekti. Bakan Süleyman Soylu, söz konusu yazıyı sosyal medya hesabından paylaşarak, Öztürk'e büyük tepki gösterdi.

SÖZCÜ'NÜN MÜFTERİ YAZARI: 'SAYGI ÖZTÜRK'

Sözcü Yazarı Saygı Öztürk, "Ali Ayvazoğlu, belediyede işçi kadrosunda işe başladı. Şimdi milletvekili olan Bahar Ayvazoğlu ile evlendi. Ardından özel kalem müdürü oldu. Sonra da Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atandı." gibi hedef gösteren skandal köşe yazısıyla yeni bir algı operasyonunun fitilini ateşlemeye kalktı. 

SÜLEYMAN SOYLU: 'BU YAZISI NAMUSSUZLUKTUR'

Bakan Soylu, Sözcü Yazarı Saygı Öztürk'ün skandal ifadelerinin yer aldığı yazıyla ilgili Twitter hesabından çok sert tepkide bulundu. Soylu, "İnsanlık görevimi yapıyorum Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur Bahar Hanım ahlaklı, faziletli bir kadındır Ali Beye minnettarız Trabzon turizmini ayağa kaldırdı Bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa, gözümde aynı namussuzluğun ortağıdır, haysiyet celladıdır." açıklamasında bulundu.

Yorumlar 9 Yorum
Günün Manşetleri