SİYASET

Kemal Kılıçdaroğlu siyasi ömrünü tamamlıyor! Hadi Özışık'tan çarpıcı sözler

Haber Global ekranlarında yayınlanan 'Sansürsüz' programında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Hadi Özışık, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir seçim daha kazanamaması durumunda 85 yaşına geleceğini ve siyasi ömrünü tamamlayacağını söyledi.

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, CHP tarihindeki tüm muhalefet hareketlerinin bir şekilde sindirilerek engellendiğini söyledi.

Parti içerisindeki bir grubun "iktidar hayali" gördüğünü kaydeden Özışık, parti içerisindeki kavgayı da bu hayalin bir parçası olduğunu ifade etti.

Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adayı olmak istediğini ve bunun için yeni bir kampanya sürecine girdiğini söyleyen İsmail Saymaz, İnce'nin CHP içinde yeni bir pazarlık masası kurmak istediğini ileri sürdü.

Hadi Özışık ise CHP içerisinde yaşananları iktidar mücadelesi olarak niteledi.

Parti içerisinde belirli bir grubun iktidar hayali gördüğünü anlatan Özışık, Kılıçdaroğlu'nun yaşını hatırlattı ve CHP liderinin önümüzdeki seçimler sonrası siyasi ömrünü tamamlayacağını ifade etti. 

Hadi Özışık'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

''KILIÇDAROĞLU'NU İKNA ETMEYE GİDENLER İKNA OLDULAR''

''Murat Karayalçın ve Hikmet Çetin, Kılıçdaroğlu ile görüşmeye gitti. Peki ne konuştular? Kılıçdaroğlu'nu parti bölünmesin diye ikna etmeye çalıştılar. Muharrem İnce geri dönsün diye gittiler ama Karayalçın çıkıp dedi ki 'Muharrem İnce'nin yaptığı şantajdır' dedi. Dolayısıyla içeriyi ikna etmeye giden iki kişi Kemal Kılıçdaroğlu tarafından ikna edilmiş biçimde çıktılar.''

''KEMAL BEY SİYASİ ÖMRÜNÜ TAMAMLIYOR''

''Herkes bir iktidar yarışında. Arkadaş ne iktidar yürüyüşü yahu! Kemal Kılıçdaroğlu 72 yaşında ve 2023'te olacak 75 yaşında. Hadi bu seçimi de kazanmasın önümüzdeki seçim olacak 80 yaşında. Ne iktidarı yahu! Kemal Bey siyasi ömrünü tamamlıyor. İktidar yürüyüşü neden çıktı?''

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri