SİYASET

Mehmet Metiner ile Süleyman Soylu arasındaki buzlar eridi

CNN Türk canlı yayında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tartışan Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada barıştıklarını duyurdu.

CNN Türk’te Semiha Şahin’in sunduğu CNN Türk Masası programında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tartışan AKP’li eski vekil Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. “Kardeşim” diyerek bahsettiği Soylu’nun dün akşam kendisini aradığını ifade eden Metiner, “Yanlış anlaşılma karşılıklı olarak giderildi. Helalleştik” dedi.

ÖNCE CANLI YAYINDA SONRA SOSYAL MEDYADA TARTIŞMIŞLARDI

CNN Türk’te katıldığı bir canlı yayında bakanlıklar içerisinde FETÖ’cülerin yapılandığını söyleyen ve uyarılarda bulunan AKP’li Mehmet Metiner, daha sonra yayına telefonla bağlanarak sert çıkışan İçişleri Süleyman Soylu ile ertesi güne de sarkan bir tartışmaya girmişti.

METİNER: 'HUSUMET BEKLEYENLER BAŞKA KAPIYA'

Metiner, Twitter’dan yaptığı paylaşımla Soylu’nun kendisini telefonla aradığını ve “yanlış anlaşılmanın karşılıklı giderildiğini” ifade etti.

Metiner şu ifadeleri kullandı:

''Dün gece İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu kardeşim telefonla aradı.Yanlış anlaşılma karşılıklı olarak giderildi. Helalleştik. Aynı partinin ve aynı davanın iki neferi olarak birbirimize sadece abi-kardeş muhabbeti yakışır. Biz biriz ve beraberiz. Husumet bekleyenler başka kapıya.''

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri