SİYASET

Muharrem İnce siyasi rant peşinde olduğunu itiraf etti

CHP’li Muharrem İnce, FOX TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Haber Global'deki şovuna ilişkin konuşan partisinin sahip çıkmadığı Muharrem İnce, 'siyasi rant' çıkardığını itiraf etti.

CHP'nin 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programında soruları cevapladı.

Haber Global’de Başkan Erdoğan’ın fetih ile ilgili konuşmasının canlı verilmesini hazmedemeyen Muharrem İnce siyasi rant çıkarmak istediğini bir kez daha gösterdi.

Haber Global yayında yaptığı şovu anlatan İnce: Neden terk edeyim? Şov yapmışım. Kusura bakmayın ben siyasetçiyim. Orada tepkimi göstermek için kaldım. Bu saygısızlığı herkese yapsanız da bana yapamazsınız. Oraya bir siyasetçiyi çıkarıp sap gibi Erdoğan'ın konuşmasını bekletiyorlarsa, onlar da terk etsin yayını.

Haber Global kanalında Senem Toluay Ilgaz'ın sunduğu programa konuk olan CHP eski milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fetih konuşmasının verilmesi üzerine adeta çıldırmıştı.

Yorumlar 8 Yorum
Günün Manşetleri