SİYASET

Süleyman Soylu klavye teröristlerinin peşine düştü

Süleyman Soylu sosyal medya hesaplarından terör örgütü propagandası yapan ve Türkiye'ye iftiralarda bulunan 500 ismi belirlediklerini açıkladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası'nda düzenlenecek Jandarma Havacılık Okul Komutanlığı Pilot ve Teknisyen Temel Kursları Mezuniyet Töreni'nde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu’nun açıklamalarından satırbaşları:

"Ne dediler? Efendim Türkiye sivilleri vuracakmış. Dünyaya sesleniyorum. Dün Akçakale’de sivilleri kimin vurduğunu gördük. Barış Pınarı operasyonunun ilk şehidi 9 aylık Suriyeli bebeğimiz oldu. İnancımız odur ki maalesef denizden o minnacık cesediyle karaya vuran Aylan bebek ile hep beraber cennette arkadaş oldular.

Dünya bize cevap versin. Sivilleri vuran kimmiş? Ben buradan bir başka soru daha sormak istiyorum. Hem içeride, hem dünyada kafası karışıklara sormak isterim. Türkiye’ye atılan havan mermileri egemen devletten mi atıldı?

Biz terörle mücadele ettiğimizi söylüyoruz. Onlar hayır diyorlar. O zaman kim bunlar? O havan mermisinin başında kim vardı? Bize onu söylesinler. 
Zor bir soru sormuyorum. Bana bir isim söylesinler. Her zaman yaptığı gibi susarlar. Biz görevden aldığımız belediye binalarında roketatarlar bulduk."

500'E YAKIN SOSYAL MEDYA HESABINA İŞLEM YAPILDI


Süleyman Soylu ayrıca Sosyal medya teröristleri ile ilgili çalışma yaptıklarını belirterek, "500'e yakın sosyal medya hesabını belirledik ve işlem yaptık." dedi. 

Yorumlar
Günün Manşetleri