SPOR

Fatih Terim ilk 11'i değiştiriyor

Ankaragücü maçında galibiyet serisini bozan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in ilk 11'de değişikliğe gitmesi bekleniyor.

maçlık galibiyet serisinin ardından olaylı maçta Ankaragücü'ne kaybeden Galatasaray'da, yenilginin faturası sadece hakemlere çıkmadı.

Bir süredir kazanan takımı bozmamaya çalışan teknik patron Fatih Terim, bu kez kaybeden takımda önemli değişiklikler yapacak.

Pazar günü Sivas karşısında kırmızı kart cezalısı Mohamed'in yerine Falcao ile oyuna başlamayı düşünen tecrübeli çalıştırıcı, formsuz Gedson Fernandes'i de dinlendirecek.

Etebo'yu da kızağa çekecek olan Fatih hoca, merkezde Taylan ile Belhanda'yı birlikte sahaya sürmenin hesapları içinde. Ayrıca son maçta oyuna girdikten sonra takımı hareketlendiren Feghouli de, sağ açıktaki yerine geri dönecek.

SOL BEK SIKINTISI

Savunmada da Yedlin'in yedeğe çekilmesi ve Linnes'in oynatılması düşünülüyor. Ancak Terim, Ömer Bayram'ın da sol bekteki grafiğinden memnun değil.

Saracchi ve Emre Taşdemir'den birinin, Sivas maçına yetişmesi durumunda ilk 11'e girebileceği ifade ediliyor. Aksi takdirde solda Linnes, sağda Yedlin kurgusu da gündemde.

Tecrübeli teknik adam, antrenman performansı ve sağlık durumlarına göre bu isimler hakkında bir karar verecek.

Luyindama'nın da Sivas mücadelesine kadar hafif sakatlığını atlatıp, 11'e dönmesi bekleniyor.

Yorumlar
Günün Manşetleri