SPOR

Fatih Terim'den güven veren konuşma

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takımın kötü gidişatına ilişkin açıklamalarda bulundu.

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu 5. maçında yarın Belçika’nın Club Brugge takımını konuk edecek olan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, basın toplantısında soruları yanıtladı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, takımın kötü gidişatına ilişkin olarak, "Camiam hiç merak etmesin, ben buradayım, ne gerekiyorsa yaparım" dedi.

Terim ayrıca sakatlar kervanına Babel’in de eklendiğini söyledi.

BELHANDA'NIN FEDAKARLIKLARI UNUTULMASIN

Taraftarların tepki gösterdiği Babel’le ilgili olarak konuşmak istediğini söyleyen Terim, “Taraftarımız bilmeli ki, onlar olmazsa bizim olma ihtimalimiz yok. Biz buraya, bu başarılara onlarla birlikte ulaştık. Onlar olmazsa, tadı da olmaz tuzu da. Buraya gelen takımların, Galatasaray’dan önce ‘Cehennem’ deme sebepleri, taraftarların yaptığı icraatlardır. 

BEN BURADAYIM

Terim, “Kadrodaki isimlerin çok iyi olduğundan şüphem yok. Bundan önce de ‘Ben de isimlerde aynı fikirdeyim, ümit ederim ki cisimler de aynıdır’ demiştim. Ancak toplum olarak da yanlış yapıyoruz. Bir kısım bunları isteyerek yapmıyor ama bir kısmın isteyerek yaptığı kesin. Eğer beklentileri çok yükseğe çekerseniz, her küçük düşüş sizin için hayal kırıklığı olabilir. Pratikte hiçbir şey görmeden, teoride isimler üzerinden ‘Burada bunu alırız, burada bunu veririz’ demek doğru değil. Burası gerçeklerin yeri. İddialı olmak gerekir. 

Yorumlar
Günün Manşetleri