SPOR

İşte Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları

Ersun Yanal'ın teknikdirektör koltuğunu boş bırakmasıyla birlikte Fenerbahçe'ye gelebilecek teknik isimler konuşulmaya başlandı. İşte Fenerbahçe'ye gelebilecek teknikdirektör adayları...

Fenerbahçe Kulübü, Ersun Yanal ayrılığını resmen açıkladı, arayışa başladı.

Resmi siteden yapılan açıklama:
Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal hocamızdan gelen talep üzerine, kendisi ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrılmasına karar vermiştir. Hocamız Ersun Yanal, Yönetim Kurulumuz ile yapılan istişare doğrultusunda Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak yarı final deplasman maçında takımımızın başında yer alacaktır.

Değerli hocamız, Kulübümüzün zor bir döneminde görev almayı kabul ederken, Fenerbahçeliliğini ve Fenerbahçe değerlerini her zaman kendi kişisel menfaatlerinden üstünde tutmuştur. Anlaşma aşamasında olduğu gibi bu ayrılık sürecinde de aynı örnek yaklaşımı sergilemiştir.Bu doğrultuda camiamız adına kendisine teşekkürlerimizi iletiyor, bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmet ve katkılar için şükranlarımızı sunuyoruz.Değerli hocamızın kariyerinin bundan sonraki aşamalarında kendisine başarılar dileriz.

2 aday ön planda 
Sarı-lacivertli yönetimde ilk aşamada iki aday bulunuyor..