SPOR

Mesut Özil sosyal medyadan gelen sorulara cevap verdi

Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Mesut Özil, sosyal medyada soru-cevap etkinliği yaptı. Türkiye'de oynarsa Fenerbahçe forması giymek istediğini söyleyen Mesut Özil, ens sevdiği İstanbul semtinin de Kadıköy olduğunu açıkladı.

Arsenal'da forma giyen ve Fenerbahçe'ye transferi konuşulan Mesut Özil, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Mesut Özil, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündem yarattı.

EN SEVDİĞİ DİZİLER

Gelen bir soru üzerine zlediği Türk dizilerini de sıralayan Özil, "Uyanış Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ve Kuruluş Osman" yanıtını verdi.

EN SEVDİĞİ SEMT, KADIKÖY

Mesut Özil, bir takipçisinin kendisine sorduğu "İstanbul'da en sevdiğin semt hangisi" sorusuna yıldız futbolcu 'Kadıköy' cevabını verdi.

"SCHALKE'YE SEMPATİM VAR AMA DÜRÜST OLMAK GEREKİRSE ORAYA GİTMEYECEĞİM"

Mesut Özil "Sezonun geri kalanında Schalke'de oynar mısın?" sorusuna, "Kolasinac'ın şovunu çalmak istemiyorum. Schalke'ye her zaman sempatim var ancak dürüst olmak gerekirse oraya gitmeyeceğim. Onlara kalbimin en derininden sevgilerimi iletiyorum ancak şu anda benim için bir seçenek değil." şeklinde cevap verdi.

"FENERBAHÇE, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KULÜBÜ"

Tecrübeli futbolcu "Gençliğinden beri neden Fenerbahçe'yi seviyorsunuz ve sizi Fenerbahçe taraftarı yapan en önemli şey nedir?" sorusunu "Almanya'da Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Fenerbahçe, İspanya'daki Real Madrid gibi. Türkiye'nin en büyük kulübü." şeklinde yanıtladı.

"EN BEĞENDİĞİM TÜRK FUTBOLCU RIDVAN DİLMEN"

Mesut Özil aynı zamanda "Tüm zamanlarda en beğendiğim Türk futbolcu Rıdvan Dilmen" açıklamasını yaparken, "Küçükken giydiğim Fenerbahçe formasında 10 numara Okocha yazıyordu." itirafında bulundu.

"TÜRKİYE'YE GİDERSEM SADECE FENERBAHÇE'YE GİDERİM"

"Futbolu bırakmadan önce oynamak istediğim iki ülke var. ABD ve Türkiye. Türkiye'ye gidersem sadece Fenerbahçe'ye giderim."

Yorumlar 1 Yorum
Günün Manşetleri