ERDİNÇ ŞAHİN / TÜM YAZILARI
Erdinç Şahin
Erdinç Şahinerdincsahin@nethaber.com
TÜM YAZILARI
Karantina sürecinin gizli kahramanları... Pandemi sürecinde, Türkiye'den yurt dışına ihraç edilen her tıbbi malzeme için, ihraç edilen adet kadar da Sağlık Bakanlığı'na hibe edilmesi şartı konuldu.
Sadık Milletten, Düşman Millete nasıl gelindi, 1915'te gerçekte ne oldu ? Lozan'da her türlü mübadele ve hak kaybını kayıt altına alıp, maddeleştiren 7 Düvel, bu konudan neden tek kelime bahsetmiyor ?
Selçuk Bayraktar ağlarsa memleketin anası ağlar ! "Bu ülkede bize hiçbir şey ürettirmezler kardeş" sözü "şehir efsanesi ya da komplo teorisi" değilmiş !
Meğer Korona vicdanlara da bulaşıyormuş ! Koronavirüs'ten çok daha fazla ölüm varmış aslında ama, Hükümet, Sağlık Bakanlığı ve Belediyeler ölümleri gizliyor !
Müslüman bilim adamlarıyla henüz tanışmadık biz ! Bugünkü modern tıpta, cerrahide kullanılan birçok malzemelerin mimarı Ebul Kasım'ı, Kitap-el Furusiyye adlı kitabında robotun nasıl yapılacağını ayrıntılarıyla anlattığını bilmezler.
"Devleti yaşat ki insan yaşasın" Sağlık sistemi güçlü, insanının devletine inancı tam, halkı sabırlı ve sebatkar olan ülkeler bu krizi atlatırlar !
Kalaşnikof'tan Korona'ya geçiş... Yeni dünya düzeninde temiz, risksiz ve maliyetsiz savaş stili.. Yeni dünya düzeninde, dünyanın tamamını dize getirme tekniği.. Yeni dünya düzeninde, maliyetsiz sınırsız para kazanma şekli..