HATİCE KÜBRA / TÜM YAZILARI
Hatice Kübra
Hatice Kübrahtckubra@nethaber.com
TÜM YAZILARI
EBA Tv ile Uzaktan Teneffüs  Sizlerin EBA TV deneyiminiz nasıl gidiyor bilmiyorum ama benimkini paylaşmak istiyorum. Baştan söyleyeyim biz ona "Uzaktan Eğitim" diyoruz ama bu baya bildiğin "Uzaktan Teneffüs" olmuş.
Erdoğan neden konuşmadı? Cumhurbaşkanı Erdoğan günlerce konuşmasa düğün bayram edecek olanlar, şimdi "neden konuşmuyor?" diye feryad figan ediyor. Vallahi bunları anlamak mümkün değil!
Rus televizyonunun algı operasyonu Hadi bu manipülatif haberi yapanlar Rus, bu haberi büyük bir şehvetle paylaşan ve yayan içimizdeki "Rusları" ne yapacağız? Beğenseniz de beğenmeseniz de Erdoğan özellikle yurt dışında sadece Erdoğan değil, Türkiye Cumhuriyeti'nin temsilidir. 
Çocukluk nasıl ıskalanır İmamoğlu? Deprem riskiyle ve korkusuyla uykusuz geceler geçiren çocuklar ve bu riskin çok yüksek olduğu bir şehrin belediye başkanı olarak İmamoğlu'nun ıskalamaması gereken başka çocukluklar ve yaşamlar da var. 
Hiç bir fetva bu kadar ses getirmemişti Diyanet ve faiz mevzusu bu zamana kadar dönem dönem gündeme geldi/getirildi. Ama galiba hiçbirisi bu "sosyal konut projesiyle ev sahibi olmak" üzerine verilen "caizdir" fetvası kadar ses getirmemişti.
Başörtülü kat görevlisi nasıl müdür olur? Neden her başörtülüyü hele de "zengin, başarılı, makam sahibi falansa kesin AK Partilidir ve de bunları hakkıyla değil de torpille elde etmiştir" algısı var? 
Ali Babacan ne söyledi? Bir çok insanın ne söyleyeceğini merakla beklediği Ali Babacan programda pek çok konuyla ilgili görüşlerini paylaştı ve parti hazırlıklarından bahsetti. Peki "yeni ne vardı?" derseniz...