GÜNDEM

Süleyman Soylu'nun hiç görülmemiş fotoğrafı! Yusuf Güney içim parçalanmıştı diyerek paylaştı

Şarkıcı Yusuf Güney İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa kararından sonra daha önce çektiği ve sakladığı bir fotoğrafı paylaştı..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifası sonrası ünlü isimlerden destek yağdı. Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabul etmedi.  Soylu'nun istifa kararını açıkladığı andan itibaren destek mesajları gönderenlerin arasında Yusuf Güney de vardı. 

Şarkıcı Yusuf Güney, Instagram hesabında Süleyman Soylu'ya destek vermek için bir fotoğraf paylaştı. Güney fotoğrafın açıklamasına "Bir gün hak etmediği bir durum ile karşılaşırsa bizzat sizler de görün" dedi..

Yusuf Güney sosyal medya hesabından kendi çektiği bir fotoğrafı ilk kez paylaştı! 

BİZZAT KENDİM ÇEKMİŞTİM
"Bu ülke için canını dişine takmış makamının keyfini sürmek yerine tüm zamanını yurdun dört bir köşesinde milletine adamış ve görevini layiğiyle yapan sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun istifasını şahsım adına kabul etmiyorum. Sebebi ne olursa olsun sayın Cumhurbaşkanımızdan gereğinin yapılmasını ve istifayı kabul etmemesini rica ediyorum... Fotoğrafı (Yıllar önce helikopterle Hakkari'nin üst bölgelerinden birine giderken bizzat kendim çekmiştim.)

KENDİNDEN GEÇMİŞTİ
Yorgunluktan bitap düşmüş onca ses gürültüye tehlikeye rağmen kendinden geçmişti Bakanımız, içim parçalanmıştı. Bir gün hak etmediği bir durum ile karşılaşırsa bizzat sizler de görün diye sakladığım bir fotoğraftır... Kardeşlerim sayın Cumhurbaşkanımızın profilini yorum mesaj yağmuruna tutalım herkes istifayı kabul etmeyiniz hashtagi adı altında yapsın lütfen."

Yorumlar
Günün Manşetleri