SÜLEYMAN ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
Süleyman Özışık
Süleyman Özışıksuleymanozi@nethaber.com
TÜM YAZILARI
Kızılay'a yapılan haksızlık... Kızılay Başkanı Sayın Kerem Kınık, Elâzığ depreminin ilk saatlerinde bir yardım kampanyası çağrısında bulundu diye hedef haline geldi.
Rüyamda babamı gördüm Size hiç bahsetmedim. Vefatından iki ay sonrasına kadar babam hiç rüyama gelmiyordu. Hadi Abim babamı rüyasında gördüğünü söyledikçe beni bir üzüntü alıyordu "Ben niye görmüyorum" diye... Sonra bir gün ben de rüyamda gördüm babamı.
Kılıçdaroğlu bile bunun yanında milli kalır! Ekrem İmamoğlu'nun yaptıklarını görünce, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bile bundan daha yerli ve milli olduğunu düşünmeye başladım. 
Bu millet çakarsa fena çakar! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tepki koyduğu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yasakladığı “çakarlı araba” sorununda yeniden başa döndük.
Kılıçdaroğlu'nun asıl hedefi Selçuk Bayraktar! CHP lideri uzun zamandır bıkmadan, usanmadan, inat ve ısrarla Türkiye'nin tank palet fabrikasını Katar'a sattığını iddia ediyor. 
Hayati Yazıcı'dan açıklama var AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın ismini bir önceki yazımda mevzubahis edinmiştim.  Dileyen bir önceki yazıda detaylarını okuyabilir.
Melih Gökçek'e bu oyunu kim oynuyor? Melih Gökçek'in, eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında açtığı davanın görülen ilk celsesinde ilginç bir gelişme yaşandı.