CENGİZ GÜLAÇ / TÜM YAZILARI
Cengiz Gülaç
Cengiz Gülaçcengizgulac@nethaber.com
TÜM YAZILARI
Kaba etinize güvenip sallamak kolay nasıl olsa! Son yazımda öz eleştiride bulunma teşebbüsümü yarım bırakan Rifat Serdaroğlu isimli gereksiz partinin genel başkanının sözlerini tekrar düşündüm.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı mı öldüreceksiniz? Dün Boğaziçi Üniversitesi’ndeki protestoları medyadan takip ederken aklıma doksanlı yıllar geldi.
CHP'deki mescit rahatsızlığı doğru mu? Muharrem İnce tüm Türkiye’yi gezmeye karar verdikten sonra haftalarca İnce’nin yeni bir parti kurup kurmayacağını tartıştık. Cumhurbaşkanlığı seçiminde %30 oy almış olan Muharrem İnce’nin parti kurma ihtimali CHP’lilerce itibarsızlaştırılmaya çalışılırken aynı kişilerce DEVA ve Gelecek partileri yere göğe sığdırılamıyordu.
Saçmalıyor saçmalamakta olan! Keşke gündemimiz her gün Gülnaz Şırınga gibi renkli olsa! Bu aralar yine siyasetin dilinin sertleşmesini tartışıyoruz.
Mesut Özil kendisini ispatlamak istiyorsa trafikte otobüs şoförü dövmeli! Mesut Özil’in Arsenal’den ayrılıp Fenerbahçe’yle anlaşması bütün dünyada yılın transferi olarak kabul ediliyor
Fehmi Koru darbecilerin serbest bırakılmasını mı istiyor? Fehmi Koru’yu yakından tanımamız için yürüttüğüm gönüllü mücadeleye devam etmek zorunda kalıyorum. Çünkü Fehmi 15 Temmuz darbecilerinin serbest kalması için her zaman yaptığı gibi sinsiliklerine devam ediyor.
Fehmi Koru’yla Yıldıray Oğur’a kafayı taktım bir kere! Aslına bakarsanız Fehmi Koru’yla Yıldıray Oğur’a kafayı takmadım. Sadece niyetim ikilinin FETÖ davaları için ince ince yaptıkları itibarsızlaştırmaları ifşa etmek.