CENGİZ GÜLAÇ / TÜM YAZILARI
Cengiz Gülaç
Cengiz Gülaçcengizgulac@nethaber.com
TÜM YAZILARI
Gerçekten cahilsin! Mütevazı bir doğu ilinden İstanbul’a gidip hayatı entelektüel bir çaba üzerinden değil de kişisel tecrübeleri üzerinden anlamaya çalışan her vasat muhafazakâr gibi içten içe imrendiği aydın mahallesinin bir ferdi olma hevesini aslını inkârla sağlayacağını düşünen her cahil seçkinci gibi okuduğundan fazla konuşan ve yazan muhterem Levent Gültekin 2018 yılında cumhurbaşkanı adayı olmaya heves etmiş ve toplanan imzaların rezaletini unutturmak için amacının farkındalık yaratmak olduğunu söylemişti.
Kıroluktan yoldaşlığa terfiniz ya uzun sürmezse! Erdoğan nefretiyle gözleri kararan nefret koalisyonunun çakma devrimci, sözde ulusalcı, Kemalist, faşist artıkları Kobani olayları nedeniyle yürütülen soruşturma kapsamında yapılan gözaltılar sonunda aynı safta mevzilenmeye başladılar.
Düşünün, Erdoğan ve Kılıçdaroğlu ekranda tartışıyorlar Geçtiğimiz gün sabaha doğru oturdum Amerika seçimlerindeki başkan adayları Donald Trump ile Joe Biden’in atışmalarını baştan sona izledim.
Yerli ve milli hıyar! Çocukken karnemi alır almaz köye giderdim. Okullar tekrar açılana kadar köyde kalırdım. Benim köyüm cennetten bir parça gibiydi.
FETÖ provokasyonu HDP’lilerin elindeki kanı temizler mi? 2014 yılı Ekim ayında Kobani ayaklanması diye hatırladığımız olayların sonucunda onlarca kişi hayatını kaybetmiş, yüzlerce okul, kamu binası, işyeri, banka vs. yakılıp yıkılmıştı.
Bizim Kemal pişpirik oynar! Türk Tabipler Birliği’ni ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu insan zekâsının sınırsızlığını ispat etmek istercesine aylardır sağlığımızı, ekonomimizi tehdit eden virüs belası için kahvehane işletmecilerinin sıkıntılarını çözecek sihirli önerisini yaptı!
Beyefendi adına konuşuyorum! İstanbul seçimlerini kazandığı günden beri Sayın Cumhurbaşkanının hakkında konuştuğumda kendisinden hep yakınım olan birisi hakkında konuşuyormuş gibi davranırım.