İ.EMRE GÜMÜŞ / TÜM YAZILARI
İ.Emre Gümüş
İ.Emre Gümüşemre@nethaber.com
TÜM YAZILARI
Şu an bir deneyin içerisindeyiz! Koronavirüsü hep birlikte tecrübe ediyoruz. Bu illeti atlattıktan sonra bizi çok farklı bir dünya bekliyor. Korona öncesi ve korona sonrası dünya nasıl şekil alacak hep birlikte göreceğiz.
Türkiye'de OHAL mi ilan edilecek? Korona virüs Türkiye'ye geldi. Virüs ile uğraşmaktan daha çok Devlet ve medyanın virüs ile savaşıyoruz demesini gerçek bir şekilde uygulamaya çalışıp sokakta naralar atanlarla uğraşıyoruz. Dışarı çıkmakta ve tedbirlere uymamakta ısrarlı bu kadar insana ne yapılır? Size soruyorum.
Fahrettin Koca’nın tek bir hatası var Korona virüs Türkiye'ye adım attığı günden beri tüm soğukkanlılığı ile durumu idare eden Bakan Koca'ya reklam peşinde koşuyor demek ne tür bir ahlaksızlıktır?
Karanlık Oda Bir özeli ya da tüzeli yargılamak yahut gözaltına almamız için tam olarak ne yapmış-yapılmış olması gerekiyor? Bir şey yeter bazen. Bazen de onlarcası yapılır da görmek istenmez ya da başka şey…
Dışarıda cepheler içeride CHP'liler Konumuz hepsini toplasan Küçük Prens okumayı kendine zül gören Atakan kadar etmeyen Prens Muhalefet Efendinin buluşma yeri CHP zihniyetidir.
O sene bu seneymiş Galatasaraylı milyonlarca insanın yıllardır hasret kaldığı Kadıköy zaferi ve Ali Babacan'ın cıvık HDP ilişkisi medyadan düşmeyecek gibi duruyor...
Pabucumun zifosları Son günlerin en çok konuşulan konusu ‘yeni bir darbe mi olacak? İşleri istediği gibi gitmeyen bu Salvador Dali kılıklı madrabazlar oturup izleyecekler mi yoksa avanesini ayaklandırıp ülkenin karışmasını mı düşleyecekler?