İ.EMRE GÜMÜŞ / TÜM YAZILARI
İ.Emre Gümüş
İ.Emre Gümüşemre@nethaber.com
TÜM YAZILARI
İslam İn The Economıst Out Farkında mısınız bilmiyorum. Her geçen yıl insanlığından ve yaratılış gayesinden uzaklaşan bir insan profili ile  karşılaşıyoruz.
Büyük şeytan’a neler oluyor? Tevafuk bu ya, 2002 yılında ülkemizde 3 Kasım’da yapılan genel seçimlerin ardından adeta devrim niteliğinde gelişmelerin olduğunu bütün dünya gördü ve hala da görmeye devam etmekte.
2020 Artı bir Hadi gözünüz aydın. Aşı bulunda. Gayrı herkes eski usulle ölecek… Bu ironik girişten sonra diyecek pek bir şey kalmıyor aslında.
Sanatçıya bin, Halil Sezai'ye iki bin İki bin beş yüz liradan aşağısı kurtarmaz gerçi ama idare etsin artık. Malum yılın sonuna geldik. Ocak 2021 dedi mi dükkân senin ağabey(!)
Bu yazıyı Gazi Mustafa Kemal görmesin! Şaka gibi bir haftayı daha geride bıraktık. O kadar ki ülke olarak İskandinav ülkelerinin göç sırasında yaşadığı bütün telaşı, biz her hafta hatta bazen her gün yaşıyoruz…
Bülent Arınç dağa çıkacağım dese şaşırmam! Fransız mallarını boykotu bırakalım da Sayın Arınç’ın içtiği şey her neyse devlet derhal onu yasaklasın bence. Ben mi anlamıyorum yoksa Sayın Arınç mı çok zeki. Yahut Demirtaş mı daha az tehlikeli yoksa Kavala mı daha az şer?
Bu yazıyı iyi oku Zafer Arapkirli! Ezanda kulağı olmayanın depremde camiye sığınmaya yüzü olmaz. Bu söz böyle değildi biliyorum.