CENGİZ GÜLAÇ / TÜM YAZILARI
Cengiz Gülaç
Cengiz Gülaçcengizgulac@nethaber.com
TÜM YAZILARI
YKS sorularını FETÖ'nün çaldığı iddia ediliyor! Hafta sonu yapılacak olan YKS’de bazı soruların kripto FETÖ’cülerin eline geçtiğine dair bazı iddialar yazılıp çiziliyor sosyal medyada!
CHP Türkiye’den büyüktür! Ülkemizde sadece mizahın konusu olabilecek düzeydeki bir siyasi iddianın her gün ciddiye alındığı için sarf edilen bir dünya kuru gürültüye muhatap olmamız kader olmamalı.
Sahi Sırrı Süreyya Önder'in suçu neydi? Sevgili okur, hani şu “sempatiklik” kotasından HDP’de siyasetçi olan Sırrı Süreyya Önder, yerel seçimlerde HDP ile İyi Parti’nin flörtünden bahsedip, hafif şantaj kokan ifadelerde bulunmamış mıydı? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?
Asrın kaçak yazarı neden aptal olduğumuzu düşünüyor? Bence asrın kaçak yazarı Yılmaz aptal olduğumuzu düşünüyor. Niye böyle düşündüğümü izah edeyim efendim…
Nalbant padişah olduysa onlar neden Cumhurbaşkanı olmasın! Sanırsam Milli Piyango İdaresi bu hikâyeyi duymuş olacak ki logosuna güvercin resmi koymuş! Zira durum tam da yılbaşı çekilişinde ki büyük ikramiye gibi bir şey. Güvercin çatına konarsa padişah oluyorsun!